Saku Muusikakooli akordioniklassi vilistlaste ansambel (hetkel ei tegutse).

Ansambel alustas tegevust Milvi Rookääru akordioniklassi juures aastal 1997, koosseisu kuulusid kooli õpilased Heidi Havam, Kätlin Ojasoo, Katrin Laiverik, Piret Pärnpuu ja Kristel Prommik. Kui tüdrukud 2002. aastal muusikakooli lõpetasid, siis jätkas ansambel esialgu neljaliikmelisena, hiljem aga kolmeliikmelisena, mängima jäid Katrin, Piret ja Kristel.

Akordioniansambli repertuaaris on muusikat rahvalauluseadetest mitmehäälse polüfoonilise muusikani, meelispalad läbi aastate on olnud Tiit Lehto „Ära koo mu käpikuisse päikest“, Rootsi viis „Wärmland“, Astor Piazzolla „Libertango“ jne.Aastal 2006 toimus just selle ansambli esituses Raivo Tafenau „Saku valsi“ esiettekanne.

Ansambel on esinenud mitmeid kordi Saku Lõõtsapäevadel, Võru Akordionimuusikapäevadel, Rahvusooper „Estonia“ Talveaias, Eesti Kontserdi laval ning koduvalla tähtpäevakontsertidel, soe vastuvõtt ja meeldiv kuulajaskond on tervitanud esinemisi nii sõpruskoolis Soome Vabariigis kui Noorte Kunsti- ja Kultuurifestivalil Hiina Rahvavabariigis.