Get Adobe Flash player

Direktor

Tauno Valdna

(+372) 5057530
6 718 030

E- post: tauno.valdna@sakuvald.ee

Direktori vastuvõtule sobiva aja kokkuleppimiseks palume helistada ülaltoodud telefoninumbritel.

Õpetajate tuba
6 718 031

Aadress 

Tallinna mnt 10
Saku
75501
Harjumaa

E-post: muusikakool@sakuvald.ee

Õpetajate kontaktid

  1. Agni-Sandia Hallik (klassikaline kitarr), e- post: agni.hallik@sakuvald.ee (meiliaadress ei ole hetkel aktiivne, töötab alates 4. septembrist)
  2. Siim Kartau (klassikaline kitarr), e- post: siim.kartau@sakuvald.ee
  3. Eugenija Kirss (klaver), e- post: eugenija.kirss@sakuvald.ee
  4. Kaari Klesment (viiul), e- post: kaari.klesment@sakuvald.ee
  5. Tuuli Kopli (solfedžo), e- post: tuuli.kopli@sakuvald.ee
  6. Vahur Kubja (klassikaline kitarr), e- post: vahur@kubja.com
  7. Maarika Kõrve (akordion), e- post: maarika.korve@sakuvald.ee
  8. Laura Linnaks (kromaatiline kannel), e- post: laura.linnaks@sakuvald.ee
  9. Andres Maamees (flööt), e- post: andres.maamees@sakuvald.ee
  10. Kristjan Mäeots (löökpillid), e- post: kristjan.maeots@sakuvald.ee
  11. Vallo Mänd (trompet, tenor), e- post: vallo.mand@sakuvald.ee
  12. Sirje Müller (viiul), e- post: sirje.muller@sakuvald.ee
  13. Reet Schumann (klaver), e- post: reet.schumann@sakuvald.ee
  14. Urmi Sinisaar (solfedžo), e- post: urmi.sinisaar@sakuvald.ee
  15. Sirje Subbe-Tamm (klaver), e- post: sirje.subbe@sakuvald.ee
  16. Mart Süda (klarnet, saksofon), e- post: mart.syda@sakuvald.ee
  17. Veronika Tamm (klaver), e- post: veronika.tamm@sakuvald.ee
  18. Eha Themas (saksofon), e- post: eha.themas@sakuvald.ee
  19. Tiiu Treufeldt (klaver), e- post: tiiu.treufeldt@sakuvald.ee
  20. Ants Reinhod (puhkpillirkester Saku dirigent), e- post: ants.reinhold@sakuvald.ee

 

Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit
Google MapsGet Directions